Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
2015 NSW Aborignial Rugby League Knockout
Saturday
GROUP A
Northern Gomeroi - BYE
Narwan Eels No.1 28 def 0 Lake Macquarie Eagles
La Perouse Panthers 58 def Nulla Dolphins 0
Condobolin Boomerangs 16 def Tingha United 12
Worimi Dolphins 28 def 3 Rivers 16
Mindaribba Warriors 50 def Western Sydney United 0
Nambucca Valley Rams ARLFC 24 def Gulargambone Rovers 12
GROUP B
Taree Biripi Sharks 28 def Castlereagh All Blacks 12
CTI Descendants RLFC 42 def Mungindi Grasshoppers 0
Newcastle All Blacks 22 def Waterloo Storm 16
South West Metro Waratahs 44 def Central Coast United 16
Nanima Common Connection 52 def Gundungurra Goannas 0
Moree Boomerangs No.1 20 def Toomelah Tigers 8
Googars RLFC 62 def Wanaruah Eagles 0
GROUP C
Original Boomerangs United 36 def Illawarra Titans 4
Come Back Dreaming 12 def North West Barbarians 10
Kalateenee Crickets 20 def Bathurst Blacktrackers 18
Bourke Original Warriors 46 def Narwan Eels No.2 0
Burra Bee Dee United 22 def Riverstone Koori Connection 14
Maitland United 60 def Lake Macquarie Stingrays 0
Redfern All Blacks No.1 42 def Walgett Dragons 0
Newcastle Emus 8 def South Coast United 8 (first try scored)
GROUP D
Bundjalung Baygal Warriors 42 def Erambie All Blacks 6
Coastal Warriors 38 def Koomurri Warriors 0
Campbelltown Ghosts 10 def Moree Boomerangs No.2 0
Wanaruah Warriors 44 def Cultural Brothers 4
Combined Countries 54 def Bono Brothers 4
Griffith Three Ways United RLFC 54 def Frogs Hollow 3 Ways Bridge 6
Walgett Aboriginal Connection 40 def Werris Creek Memorial 4
Sunday
ROUND 2
GROUP A
Narwan Eels No.1 6 def Northern Gomeroi 0
La Perouse Panthers 34 def Condobolin Boomerangs 16
Dubbo Pacemakers 22 def Worimi Dolphins 12
Nambucca Valley Rams ARLFC 26 def Mindaribba Warriors 10
GROUP B
CTI Descendants RLFC 34 def Taree Biripi Sharks 0
Newcastle All Blacks 12 def South West Metro Waratahs 6
Nanima Common Connection 16 def Moree Boomerangs No.1 10
Googars RLFC 24 def Bloodlines RLFC 10
GROUP C
Original Boomerangs United 26 def Come Back Dreaming 10
Bourke Original Warriors 26 def Kalateenee Crickets 16
Maitland United 0 def Burra Bee Dee United 0 (disqualified)
Redfern All Blacks No.1 60 def Newcastle Emus 4
GROUP D
Bundjalung Baygal Warriors 28 def Coastal Warriors 0
Wanaruah Warriors 38 def Campbelltown Ghosts 6
Newcastle Yowies 10 def Combined Countries 10 (first try scorer)
ROUND 3
GROUP A
La Perouse Panthers 16 def Narwan Eels No.1 8
GROUP B
Newcastle All Blacks 24 def CTI Descendants RLFC 10
Nanima Common Connection 22 def Googars RLFC 12
GROUP C
Original Boomerangs United 38 def Bourke Original Warriors 6
Redfern All Blacks No.1 44 def Maitland United 6
GROUP D
Wanaruah Warriors 16 def Bundjalung Baygal Warriors 16 (first try scored)
Newcastle Yowies 28 def Griffith 3 Ways United 10
QUARTER FINALS
GROUP A
La Perouse Panthers 24 def Nambucca Valley Rams ARLFC 22
GROUP B
Newcastle All Blacks 28 def Nanamai Common Connection 8
GROUP C
GROUP D